• تعمیر انواع گیربکس های اتوماتیک ایرانی و خارجی
  تعمیر گیربکس
 • تعمیر انواع ماشین های ایرانی و خارجی
  تعمیرگاه خودرو
 • تعویض روغن،انواع روغن های ایرانی و خارجی
  تعویض روغنی
 • تعمیر موتور ، تعمیر موتور انواع ماشین های ایرانی و خارجی
  تعمیر موتور
 • چکاب کامل کلیه قطعات و قسمت های خوردو
  سرویس خودرو قبل از مسافرت

باتری سازی تهران باطری سازی تهران باتری سازی غرب تهران

خدمات باتری سازی غرب تهران و کولر سازی در غرب تهران:باتری سازی غرب تهران باتری سازی سیار در غرب تهران-باتری فروشی در غرب تهران باتری فروشی سیار امداد باتری سیار در غرب تهران نصب باتری سیار یا نصب باتری در محل خدمات امداد رسانی باتری فروشی سیار امداد سیار باتری-برق خودرو در غرب تهران-تعمیر سیم کشی-تعمیر و تست روشنایی،کولر سازی و خدمات شارژ گاز کولر خودرو تست و نشت یابی سیستم کولر و اتصالات مسیر کولر،تعویض لامپهای ماشین تعمیر استارت خودرو،تعمیر دینام و ژنراتور اتومبیل(مولد برق)،تعویض باتری و تست و شارژ باتری.باتری فروشی باتری فروشی سیار امداد باتری نصب باتری در محل،امداد باتری سیار امداد باتری غرب تهران باطری فروشی باطری فروشی در محل باطری فروشی سیار امداد باطری سیار.

تماس با باتری سازی غرب تهران:

09120405028

02122690450

02144627360

09191401230

09356677313

09100702005

باتری سازی تهران باتری سازی غرب تهران باتری سازی سیار در تهران باتری سازی در غرب تهران باتری سازی باتری فروشی نصب باتری در محل امداد باتری باطری فروشی باطری ایرانی باطری خارجی باطری کره ای باتری سازی و برق خودرو در غرب تهران.

باتری سازی باتری فروشی باطری سازی غرب تهران باطری فروشی در غرب تهران باطری ایرانی خوب باطری خارجی خوب و مارک دار و برند رسمی.

باتری سازی در غرب تهران،باتری فروشی:معمولاً هر باتری از یک یا چند سلول کوچک داخلی تشکیل شده است،در باتری‌ها ممکن است سلول‌ها برای افزایش جریان با هم موازی شده یا برای افزایش ولتاژ با هم سری شوند، هر سلول شامل دو نیم سلول است که به صورت سری توسط ماده‌ای الکترولیت -شامل یون‌های مثبت و یون‌های منفی - که رسانای الکتریکی می‌باشد به هم متصل‌اند. با اتصال باتری به مصرف‌کننده یون‌های منفی از طریق سیم هادی به مصرف‌کننده وارد شده و بعد از ایجاد انرژی در آن (انرژی گرمایی بر اثر عبور از یک مقاومت یا انرژی جنبشی بر اثر القا یا انرژی نور بر اثر پرتاب و…) به سمت یون‌های مثبت حرکت می‌کنند و به تدریج یون‌های مثبت (که در اینجا حفره‌ها هستند) را خنثی می‌کنند. با گذشت زمان یون‌های مثبت بیشتری خنثی شده و به تدریج انرژی باتری کم شده و مقاومت داخلی آن افزایش می‌باشد در این حالت بعد از گذشت مدت زمانی که معمولاً با آمپر ساعت باتری مشخص می‌شود باتری به صورت کامل تخلیه می‌شود. مثلاً یک باتری ۶۰ آمپر ساعت می‌تواند ۶۰ آمپر را تا یک ساعت تأمین کند، این باتری بعد از گذشت یک ساعت و با کشیدن جریان ۶۰ آمپر از ان به صورت کامل تخلیه می‌شود. با کاهش جریان دریافتی از باتری می‌توان مدت زمان کارایی آن را افزایش داد، در این حالت باید پارامترهای مانند دما، لزرش و مقدار تنش موجود در جریان را نیز در زمان نهایی لحاظ کرد. به عنوان مثال باتری ۶۰ آمپر ساعتی در حالت تئوری باید جریان ۲۰ آمپر را برای مدت زمان ۳ ساعت تأمین کند در حالی که با توجه به ساختار باتری و همچنین دمای محیط ممکن است این زمان تا نیم ساعت نیز کاهش یابد.


باتری سازی   باتریسازی   باتری فروشی   باتری خارجی   باتری ایرانی   باتری سازی تهران   باتری سازی   باطری سازی غرب تهران   امداد باتری در غرب تهران   امداد در محل باطری   نصب باتری در محل   امداد سیار باتری   امداد باتری سیار   امداد باطری   باطری فروشی   باتری سازی سیار تهران  
facebook
twitter